Cała prawda o Julii Wieniawie! Jej przyjaciółka zdradza jak jest naprawdę

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa. / foto: Instagram

W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek na temat 21-letniej gwiazdy Julii Wieniawy. Były to głównie plotki nieprzyjemne, które sugerowały jej rozwiązły tryb życia.

Julia Wieniawa chciałaby się bardzo zakochać, jak na razie przeżyła jednak kilka miłosnych rozczarowań – zdradza przyjaciółka gwiazdy. Dodaje, że aktorka bardzo ostrożnie podchodzi do związków z mężczyznami.

Julia Wieniawa od ubiegłego lata pozostaje singielką i choć ostatnio media plotkarskie donoszą o jej rzekomym romansie z Maciejem Musiałem, to tak naprawdę – przynajmniej na razie – ich relacja jest czysto przyjacielska.

Ostatnio para została uchwycona pod blokiem Wieniawy, skąd Musiał wyszedł około 3 w nocy. Jak wyjaśniali, bawili się wówczas w gronie znajomych.

My, przyjaciele, trzymamy kciuki, żeby ta przyjaźń przerodziła się w coś więcej – mówi w rozmowie z tygodnikiem “Świat i ludzie” przyjaciółka aktorki.

Jej zdaniem to właśnie Musiał będzie towarzyszył Wieniawie podczas wyprawy na Sycylię, gdzie odwiedzić ma swego partnera z “Tańca z Gwiazdami”, Stefano Terrazzino.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here