Królowa życia zakochana! Dagmara Kaźmierska wyznała, że już nie jest singielką. Kim jest jej wybranek? [FOTO]

Dagmara Kazimierska fot. screen player.pl
Dagmara Kazimierska fot. screen player.pl

Dagmara Kaźmierska zakochana! Królowa wyznała, że jej serce już jest zajęte: “Mój Misiu mnie kocha”.

“Królowe życia” to program opowiadający o luksusowym życiu bohaterów z różnych zakątków Polski. Gdy program startował w 2016 roku, nikt się nie spodziewał, że osiągnie tak duży sukces.

Dagmara jest jedną z najbarwniejszych bohaterek show. Nie można jej odmówić charyzmy. Królowa ma wiele fanów, z którymi chętnie dzieli się w sieci swoim życiem.

Ostatnio Kaźmierka opublikowała na swoim instagramowym profilu post, w którym napisała o “cudownych ludziach wokół siebie” i zdradziła, że w jej życiu pojawił się mężczyzna.

– Dobrze mi. Mój Misiu mnie kocha nad wszystko. Wspaniały Doktor Stawicki zbadał dziś nóżkę i wszystko super. Conanek zdrowy. Dobrze się uczy. Mam cudownych ludzi wokół siebie Rodzinę i przyjaciół. Jesteście też Wy. Z Waszymi wyrazami niesamowitej sympatii. Czegóż mi więcej potrzeba? – czytamy.

Na razie nie wiadomo kim jest tajemniczy ukochany celebrytki. Fani spekulują, że to może być Jacek, kolega Dagmary, który również występuje w programie.

– W sensie, że Misiu Jacek, mamy nadzieje – napisała jedna z internautek.

Przypomnijmy, że pół roku temu Kaźmierska miała wypadek samochodowy. Samochód Królowej zjechał z drogi i uderzył w betonową konstrukcję. Dagmara trafiła do szpitala z dwoma otwartymi złamaniami nóg.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here