Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. To stanie się już w LISTOPADZIE!

książka o Krzysztofie Jackowskim
Jasnowidz Krzysztof Jackowski/ Fot.Instagram

Krzysztof Jackowski opowiedział w sieci o swojej najnowszej wizji. Jasnowidz z Człuchowa przewidział, co stanie się jesienią.

W serwisie YouTube pojawiło się kolejne nagranie z wizją Krzysztofa Jackowskiego! Niestety, ostatnio 57-letni jasnowidz nie ma dla nas dobrych wieści. Podobnie pandemia koronawirusa to dopiero początek czegoś bardziej tragicznego!

– Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna- poza Polską ona się zacznie, w listopadzie. Ja nie stawiam tutaj dat, mówiłem wam o tym czasie, to zwróćcie uwagę tak samo nielogicznie wyglądało to jak ja mówiłem “słuchajcie rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie – mówił Krzysztof.

Jasnowidz ostatnio często ostrzega nas przed wojną. Tym razem opowiedział szczegóły dotyczące naszej przyszłości.

– Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało w powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili- wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości, to co was straszyłem od kilku lat i ustawiałem to na 2020 rok, dla mnie nie ma wątpliwości, że jest to na rzeczy i musimy się przygotować – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here