Katarzyna Bujakiewicz pokazała się bez makijażu. Dramat?!

Katarzyna Bujakiewicz pokazała się bez makijażu. Dramat?!
Katarzyna Bujakiewicz/Fot. Instagram @k.bujakiewicz

Na kwarantannie gwiazdy pokazują swoją prawdziwą twarz, bez tony make up’u, sztucznych rzęs i uzupełnionych ust. Tym razem bez makijażu pokazała się Katarzyna Bujakiewicz…

Znana ze szpitala w “Zielonej Górze” pielęgniarka, w którą przed laty wcieliła się Katarzyna Bujakiewicz, zaskoczyła swoich fanów. Jak się okazało, nad gwiazdą pracuje mnóstwo ludzi, by wyglądała ona tak, jak na szklanym ekranie. Bez makijażu to zupełnie inna kobieta.

Niejedna celebrytka zaczęła się utożsamiać ze swoimi fanami. W obecnej sytuacji, kiedy większość salonów piękności jest zamknięta, nie mają innego wyjścia. Ich idealny wygląd stanął więc pod znakiem zapytania, a mit kanonu urody gwiazd został zwyczajnie obalony.

Anna Lewandowska zdjęła rzęsy tak jak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Followersi pochwalili je za naturalność. Katarzyna Bujakiewicz postanowiła udostępnić zdjęcie bez makijażu, jednak jeszcze z “ustami”. Aktorka w ogóle nie przypomina siebie. Fani zauważyli, że w takim wydaniu wygląda dużo młodziej.

Make up nie zawsze działa na korzyść modelki, choć perfekcyjnie wykonany potrafii odjąć lat i zakryć wszelkie niedoskonałości. Ci, którzy przyzwyczaili się do podkreślonego oka Bujakiewicz, mogą się zdziwić jej “prawdziwym” wyglądem. Czy naturalność artystki jest na plus czy na minus to oczywiście kwestia indywidualna, aczkolwiek warto porównać obie wersje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here