Michał Wiśniewski chwali Jarosława Kaczyńskiego? “Dla mnie Kaczyński jest geniuszem”

Michał Wiśniewski. Foto: print screen z YouTube/AnMa Agencja Eventowa
Michał Wiśniewski. Foto: print screen z YouTube/AnMa Agencja Eventowa

Michał Wiśniewski nie kryje swoich poglądów politycznych. Będąc gościem programu “Skandaliści” wypowiedział się o m.in o Jarosławie Kaczyńskim.

Michał Wiśniewski ostatnio zwraca na siebie szczególną uwagę. Jednym z powodów był jego piąty ślub ze swoją nową ukochaną, Pauliną. Ceremonia była skromna i odbyła się w tajemnicy przed mediami. Nowa partnerka Wiśniewskiego ceni sobie prywatność.

Paulina nie chce szumu wokół ich związku, nie ma parcia na szkło jak jego poprzednie partnerki, więc nie było mowy o powtórce z rozrywki w postaci wystawnego ślubu, przepychu i mediów. Michał zrozumiał też, że im ciszej będzie o jego życiu prywatnym, tym bardziej skorzystają na tym jego dzieci, które są na tyle dorosłe, że doniesienia mediów o tacie mocno je dotykają”  – mówi informator Pudelka.

O ile swoje życie prywatne Michał chce utrzymać w większej tajemnicy niż dotychczas, nie zamierza rezygnować z dzielenia się swoim zdaniem o sytuacji geopolitycznej kraju. Niedawno Michał był gościem programu “Skandaliści” kanału Polsat News, który prowadzi Agnieszka Gozdyra. Muzyk wypowiedział się trochę o naszym rządzie.

Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. To naprawdę trzeba być geniuszem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać, Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach” – mówił.

Zapytany o jego poparcie dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej odpowiedział krótko:
Nie mogę zagłosować na szlachciankę, która nie ma wiedzy

Zdradził, że zgodnie ze swoim sumieniem wybierze się na wybory jak zawsze. Stwierdził też, że Polakom musi być wygodnie w takim kraju jaki jest, bo nic nie robią.

Siedzimy sobie wygodnie, nieważne, czy ktoś nas kupuje za 500+, 1000+, czy 5000+. Chcieliśmy demokracji. Trzeba sobie jasno odpowiedzieć na pytanie, czego oczekujemy. Jeżeli oczekujemy poprawności politycznej, to czas się obudzić. Wybraliśmy – mamy

Zgadzacie się z nim?

 

 

Comments are closed.