Nie uwierzycie, kim jest Jacek Wójcik! Kolega Dagmary z “Gogglebox” zajmuje się wyjątkowo dziwną rzeczą

Jacek Wójcik, Dagmara Kaźmierska fot. instagram.com
Jacek Wójcik, Dagmara Kaźmierska fot. instagram.com

Dagmara i Jacek to jedna z najbarwniejszych par serialu dokumentalnego “Królowe Życia”. Zawsze uśmiechnięci, weseli, a w niektórych sytuacjach nawet szaleni. O Dagmarze Kaźmierskiej wiadomo dużo, kim jest jednak jej przyjaciel Jacek Wójcik?

Ta informacja może zaskoczyć wielu fanów programu. Choć Jacek to bardzo postawny mężczyzna, wyglądem przypominający np. ochroniarza, to jego praca związana jest z plastyką. Mieszkający w Kłodzku celebryta ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Po ukończeniu studiów zajął się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Choć w serialu przedstawiany jest raczej jako “wariat” i osoba mająca dwie lewe ręce do pracy, to w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Jacek Wójcik jest osobą bardzo dokładną i cenioną w swoim fachu. Spod jego ręki wyszło dotychczas kilkaset jeśli nie kilka tysięcy dzieł sztuki, które były przez niego odnawiane.

O życiu prywatnym Jacka nie wiadomo zbyt wiele. W 5. sezonie programu “Królowe Życia” widzieliśmy oświadczyny skierowane do Dagmary, ta jednak odrzuciła zalotnika i powiedziała “nie”.

2 KOMENTARZE

  1. Błagam, zmieńcie tytuł ponieważ kłuje w oczy. Jest źle napisany; “Zajmuje się wyjątkowo dziwną rzeczą” to zdanie jest nieprawidłowe. Renowacja obiektów nie jest rzeczą. Prawidłowe zdanie brzmiało by; “posiada wyjatkowo dziwną pracę” bądź “ma wyjątkowo dziwne zajęcie”. Można również napisać na setki innych sposobów, ale napewno nie na taki w jaki jest napisany tytuł. Pomimo tego że całe życie mieszkałam za granicą i chodziłam wyłącznie do zagranicznej szkoły, tak karygodne błąd zauważyłam od razu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here