Paweł Królikowski na leczeniu onkologicznym! Tragiczne wieści ze szpitala

Paweł Królikowski
Paweł Królikowski. / foto: YouTube

Paweł Królikowski ciągle pozostaje na oddziale neurochirurgii. Aktor trafił do szpitala w Wigilię Bożego Narodzenia, a jego stan nie pozwala na wyjście do domu. Właśnie pojawiły się nowe informacje.

Paweł Królikowski to aktor świetnie znany z takich produkcji jak “W rytmie serca”, czy “Ranczo”. Od pewnego czasu zmaga się jednak z problemami zdrowotnymi.

Problemy aktora rozpoczęły się w 2015 roku, kiedy wylądował na stole operacyjnym. Na kilka lat sytuacja się uspokoiła, jednak w maju 2019 roku po raz kolejny musiał przejść zabieg.

Szybko po nim wrócił do pracy na planie seriali czy programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie jest jednym z jurorów. W Wigilię natomiast ponownie trafił do szpitala.

Tam przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Obecnie pobyt mężczyzny w szpitalu się przedłuża, a jak się okazuje jest to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

– (…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem – czytamy na portalu pomponik.pl. Mamy nadzieję, że Paweł Królikowski jak najszybciej wróci do pełni zdrowia i rodziny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here