Gabi Drzewiecka w wystrzałowej stylizacji! Prezenterka robi furorę figurą i sukienką [FOTO]

Gabi Drzewiecka
Gabi Drzewiecka/foto: Instagram.com/@g_rulez

Gabi Drzewiecka w każdym odcinku zachwyca kreacją. Zauważyli to fani prezenterki, którzy komplementują ją na Instagramie. Na profilu “Big Brothera” pojawiła się zapowiedź Areny z Gabi w roli głównej, którą widzowie mogą obejrzeć na antenie TVN7, w niedzielę 24 listopada lub na platformie streamingowej.

Gabi Drzewiecka w każdym odcinku Areny przykuwa wzrok swoimi stylizacjami. Zawsze są one perfekcyjnie dobrane i podkreślają atuty dziennikarki. Tym razem postawiła na cukierkowy róż i długość mini. Całość zwieńczyły czarne szpilki ze zdobieniami. Nie ma wątpliwości, że nad gwiazdą pracują prawdziwi eksperci w dziedzinie mody.

Poza outfitem prowadzącej, widzowie dowiedzą się kto z nominowanych, pożegna się z domem Wielkiego Brata i tym samym straci szansę na wygraną. Tym razem nominowani zostali: Wiktor Stadniczenko, Ania Izvarina, Martyna Lewandowska, Malwina Ha i Mateusz “Sławina” Sławiński.

To pierwszy raz w historii tej edycji programu, kiedy Kamil Lemieszewski może czuć się spokojnie. Czyżby mieszkańcy uświadomili sobie, że cokolwiek by się nie działo, ma ogromne poparcie widzów, dzięki którym wyjdzie obronną ręką z wszelkich tarapatów?