Ivan Komarenko o swojej tragedii: “Kanada jest krajem dla prawdziwych twardzieli” [FOTO]

Ivan Komarenko/Instagram

Ivan Komarenko, od kiedy postanowił opuścić Polskę, w której zrobił wielką karierę dzięki utworowi “Czarne oczy”, rozpoczął podbój Kanady. Muzykowi idzie całkiem nieźle. Jego ciekawe brzmienie, chwyciło za serca tamtejszą publiczność. Komarenko jest zapraszany na ważme wydarzenia muzyczne i występuje podczas największych gal.

Zdawać by się mogło, że były wokalistka zespołu “Ivan i Delfin” ma się świetnie i wciąż rozwija się zawodowo. Poza muzyką artysta próbuje swoich sił również w modelingu. Dzięki swoim egzotycznym rysom polsko-rosyjski gwiazdor jest często zapraszany do współpracy zarówno przez fotografów, jak i projektantów.

Ivan ostatnio zamieścić post odnośnie Kanady. Nie zachwalał wcale tego państwa: “Kanada jest krajem dla prawdziwych twardzieli (…)”. Wspomniał na przykład o burzy lodowej, która na wiele dni unieruchomiła auta na parkingach. Ten widok na długo pozostanie w pamięci piosenkarza.

Jednak, jak zaznaczył, problemy z pogodą nie są w stanie popsuć jego planów. Piosenkarz współtworzy teraz z Maggie Habiedą nowe dzieło zainspirowane przez hinduskiego projektanta – Dinesha K Ramsaya. Muzyk zapowiada prawdziwy hit i każe fanom uzbroić się w cierpliwość. Efekty pracy zobaczymy już niebawem.

View this post on Instagram

Kanada krajem dla prawdziwych twardzieli 😉. Pomimo, że odwidziła nas dzis nad ranem burza lodowa i samochody dosłownie poprzyklejały się do miejsc parkingowych to my jednk jesteśmy w ogniu pracy. Już wkrótce kolejne arcydzieło znanej kanadyjskiej artystki fotografik Maggie Habieda zainspirowane przez hinduskiego projektanta Dinesh K Ramsay rozpali waszą wyobraźnię i zabierze w inny Świat daleko od lodowych burz 🙂. Canada is a country for real tough people 😉. Despite the fact that today we were visited by an ice storm in the morning and the cars literally got stuck to the parking spaces, but we are still in the heat of work. Soon another masterpiece of the famous Canadian artist photographer Maggie Habieda inspired by the Hindu designer Dinesh K. Ramsay will ignite your imagination and take you to another world far away from ice storms 🙂. #fashion #imagination #fotografiaboutique #topmodel #india

A post shared by Ivan Komarenko (@ivankomarenko) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here