Mocne słowa Pawła Królikowskiego. “Bez wiary nie umiałbym żyć”

Paweł Królikowski
Paweł Królikowski/ Fot.Instagram

Paweł Królikowski ciągle przebywa na oddziale neurochirurgii w Warszawie, na który trafił w Wigilię Bożego Narodzenia. W walce o zdrowie aktorowi pomaga jego wiara.

Paweł Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Od 2015 roku zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez które musiał przejść operację usunięcia tętniaka.

W 2019 roku przeszedł kolejną operację, po której niestety zrobił się krwiak. To skutkowało koniecznością kolejnego zabiegu, na który aktor udał się w grudniu.

Osłabiony organizm aktora nie dał jednak rady się obronić i wdało się zakażenie, przez które ciągle przebywa w szpitalu.

Mocne wyznanie aktora

Kilka lat temu Paweł Królikowski udzielił wywiadu ks. Bartłomiejowi Królowi, w którym mówił o życiu i o swojej wierze. – (…) jesteśmy nim (życiem – red.) obdarowani przez rodziców, których natchnął Duch Święty. Otrzymaliśmy więc życie od Boga.

Wielu nie potrafi bronić się przed pokusami świata, wielu nie ma ich świadomości. (…) jak młody człowiek siądzie na motor i pojedzie sto kilometrów na godzinę, to poczuje rozkosz i zwiększy prędkość do stu pięćdziesięciu. Jak się oswoi z tą prędkością, zwiększy ją do dwustu, a potem do trzystu. Aż w pewnym momencie nie wyhamuje – mówił.

Ja tak jestem zrobiony przez Pana Boga na tym świecie, że bez wiary nie umiałbym żyć – podkreślał Paweł Królikowski.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here