Była Kulczyka w feministycznej ekstazie. Joanna Przetakiewicz ma kilka rad dla kobiet

Joanna Przetakiewicz. / foto: Instagram

Była partnerka Śp. Jana Kulczyka udzieliła kilku porad na Instagramie swym czytelniczkom. Joanna Przetakiewicz z okazji 400 tysięcy followersów zamieściła specjalny wpis na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz od pewnego czasu próbuje wcielać w życie feministyczne ideały. Projektantka mody zapoczątkowała nawet akcję “Era Nowych Kobiet”. Teraz to właśnie kobietom dziękuje za gigantyczne wsparcie w sieci.

– ❤Kocham życie, ❤kocham ludzi i ❤kocham Wasze historie. Uwielbiam szczególnie te, dotyczące kobiet. Są dla mnie dowodem na to, że w nas kobietach, jest ogromna siła zmieniania naszego świata na lepszy – wyznaje Przetakiewicz.

Żeby działać GLOBALNIE, musimy działać LOKALNIE. Zmiana przede wszystkim potrzebna jest w nas samych, w naszym działaniu i w najbliższym otoczeniu – dodaje.

Są wśród nas kobiety, które są dla innych wzorem i inspiracją, które robią wiele dobrego nie tylko dla siebie i swoich najbliższych, ale też 🤝dla innych ♥️ Nie ma ich na pierwszych stronach gazet, ale… może są na Instagramie ⁉️Przedstawcie mi je, proszę🙏🙏 – podkreśla.

View this post on Instagram

DZIĘKUJĘ♥️ Z okazji 🔥400 tyś. FOLLOW wygraj PREZENT 🔴La Manii🔴 @lamaniafashion i @lamaniahome dla siebie oraz kobiety ze swojego otoczenia, którą podziwiasz! _ ❤Kocham życie, ❤kocham ludzi i ❤kocham Wasze historie. Uwielbiam szczególnie te, dotyczące kobiet. Są dla mnie dowodem na to, że w nas kobietach, jest ogromna siła zmieniania naszego świata na lepszy. _ Żeby działać GLOBALNIE, musimy działać LOKALNIE. Zmiana przede wszystkim potrzebna jest w nas samych, w naszym działaniu i w najbliższym otoczeniu. _ Są wśród nas kobiety, które są dla innych wzorem i inspiracją, które robią wiele dobrego nie tylko dla siebie i swoich najbliższych, ale też 🤝dla innych ♥️ Nie ma ich na pierwszych stronach gazet, ale… może są na Instagramie ⁉️Przedstawcie mi je, proszę🙏🙏 _ Zapraszam do udziału w 💥konkursie💥, w którym wygrać możesz nagrodę dla siebie i wskazanej przez Ciebie osoby. Wykonaj następujące zadanie: 🔴 W komentarzu pod postem oznacz kobietę ze swojego otoczenia, którą podziwiasz i która jest dla Ciebie inspiracją. 🔴 Napisz, dlaczego i za co ją doceniasz, co ją wyróżnia. 🔴 Z Waszych komentarzy wyłonię 3 moim zdaniem najciekawsze. 🔴 Nagrodę otrzyma zarówno autor komentarza, jak i oznaczona osoba. UWAGA! Upewnij się, że zarówno Ty, jak i osoba, którą oznaczasz zaobserwuje mój profil na Instagramie. 🔴 Zamieścić możesz kilka komentarzy, opisując i oznaczając w każdym inną osobę. 🔴 Konkurs trwać będzie tydzień (od 12.01 do 19.01.2020 do godz. 23.59). 🔴 Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 20.01.2020 w komentarzu pod tym postem oraz pod komentarzami wybranych osób. 🔴 Regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://tinyurl.com/tq63bzh _ Nagrodami w konkursie są 🔥VOUCHERY LA MANIA🔥 6 SZTUK, o wartości 1 500 zł. Otrzymają je autorzy 3 najciekawszych komentarzy oraz wskazane i opisane przez nich osoby. _ Czekam na Wasze historie!♥️ _ P.S. Promocja nie jest sponsorowana, administrowana ani powiązana z Instagram Inc. Uczestnicy potwierdzają, że mają ukończone 13 lat, zwalniają Instagram z odpowiedzialności i zgadzają się na warunki korzystania z Instagram.

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here