Akop Szostak skazany na żonę 24h na dobę

Akop Szostak skazany na żonę 24h na dobę
Akop Szostak/Fot. Instagram @akopszostak

Kwarantanna to dla wielu nie tylko przymusowe spędzanie czasu w domu i nie wychodzenie z niego. To także wspólne przebywanie z żoną, dziećmi – rodziną. Jak zauważył to Akop Szostak to 24 godziny nieustannego poznawania się i swojego partnera na nowo.

W momencie, gdy przez większość swojego życia, spędza się średnio 10 godzin dziennie poza domem, a swoich bliskich widzi się dosłownie przez chwilę każdego dnia, całodobowe siedzenie z rodziną to nie lada wyzwanie. Akop Szostak pokazał na Instagramie, że nie zawsze jest to łatwe.

Trener-celebryta dodał zdjęcie ze swoją żoną w maseczce. Oboje zrobili sobie “day SPA” i jak nie trudno się domyśleć, była to inicjatywa Sylwii. Z pewnością Akop nie jest jedynym mężczyzną, który w tym trudnym czasie jest siłą rzeczy zmuszony do kooperacji z ukochaną.

Szostak widać doskonale rozumie położenie przedstawicieli swojej płci i nie chodzi jedynie o sferę beauty. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni muszą pogodzić się z pandemią. W momencie, kiedy mają okazję poznać swoją drugą połówkę w zupełnie innej rzeczywistości. Dosłownie spędzając razem cały miesiąc non stop patrząc sobie w oczy.

Wielu żartuje, że z pewnością po kwarantannie posypią się pozwy rozwodowe tych, którzy od momentu zamieszkania ze sobą, dzielili czas pomiędzy pracą, domem, przyjaciółmi i innymi odskoczniami od rutyny i monotonii. Pandemia zapewne zweryfikuje wiele związków…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here