Co dzieje się w związku Barbary Kurdej-Szatan? Prawda wyszła na jaw!

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Foto: Instagram
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Foto: Instagram

Ostatnio w mediach krążą plotki na temat kryzysu w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Jak się okazało, w sprawie zamieszana też siostra aktorki, Kasia.

Barbara Kurdej-Szatan I Rafał Szatan są w związku małżeńskim od 2011 roku. Para wspólnie wychowuje 8-letnią córkę Hannę. Zakochani też od dawna marzą o rodzeństwie dla córeczki.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. (…) Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. (…) Mam nadzieję, że się uda – wyznała celebrytka w “Wywiadówce”.

Od pewnego momentu w mediach pojawia się sporo informacji dotyczących kryzysu w małżeństwie aktorki. Basia postanowiła skomentować plotki: “Różne błahostki urastały do rangi ogromnych problemów. Stwierdziliśmy, że nie pasujemy do siebie i trzeba się rozstać ” – wyznała w jednym z wywiadów.

Na szczęście, kryzys w związku aktorki już minął.

Pracowaliśmy nad naszym związkiem. Trzeba walczyć o siebie. Żeby nie było nudy i rutyny – zdradziła gwiazda.

Jak się okazało, nie odbyło bez pomocy siostry Barbary, Kasi. To właśnie ona podpowiada jej, jak należy dbać o relację.

Bardzo często, jak nie wiem, co zrobić, nie tylko zawodowo, ale w ogóle w życiu, to Kasia mi zawsze poradzi mądrze, bo mam bardzo mądrą siostrę – wyznała wówczas Basia.

Źródło: pomponik.pl