Korwin-Mikke nieźle zakpił z tabloidu! “Super Express” chciał zrobić aferę, a to poseł zrobił biznes [FOTO]

Janusz Korwin-Mikke na bazarze. / foto: strona "Super Expressu"

Kilka dni temu “Super Express” postanowił opisać niesłychaną “aferę” z Januszem Korwin-Mikke. Dziennikarze nie spodziewali się zapewne, że oberwą rykoszetem, a sam poseł zrobi na tym interes.

Przypomnijmy, iż “Super Express” poświęcił sporo miejsca w swym papierowym wydaniu Januszowi Korwin-Mikkemu, którego uchwycono na lokalnym bazarku. – Lider Konfederacji uwielbia buszować na ryneczku, mimo że jest osobą zamożną – pisano.

Dziennikarze nie mogli wyjść z podziwu wobec tego, że prezes partii KORWiN mając na koncie miliony, zaopatruje się w skarpetki za 2 złote na bazarze. – Ma miliony a kupuje skarpetki za 2 zł – grzmiano na łamach tabloidu.

Korwin-Mikke szybko wyjaśnił dziennikarzom szukającym afery, jak to działa. – No i właśnie dlatego mam pieniądze, bo je oszczędzam i nie wydaję na głupoty – napisał na Instagramie poseł.

Okazuje się jednak, że to nie był koniec tej sprawy, a reklamę jaką zrobił Korwin-Mikkemu tabloid, lider Konfederacji wykorzystał do promocji w swoim sklepie. Ceny wszystkich dostępnych w nim skarpetek obniżył właśnie do 2 złotych za parę!

Comments are closed.