Maciej Stuhr w ostrych słowach o “Wiadomościach” TVP. Aktor poszedł na noże!

Maciej Stuhr. Foto: instagram.com/maciej_stuhr
Maciej Stuhr. Foto: instagram.com/maciej_stuhr

Maciej Stuhr kolejny raz nie przebiera w słowach i ostro krytykuje Telewizję Publiczną, a dokładniej serwis informacyjny “Wiadomości”. Aktor znany z częstego zaangażowania politycznego, nie pozostawia suchej nitki na dziennikarzach i producentach.

Nie oglądam „Wiadomości”, ponieważ obecnie to główny program hejterski w Polsce. Jest pokaźnie finansowany przez państwo po to, żeby partia rządząca mogła wygrywać kolejne wybory. Ponad rok temu ogłosiłem, że nie chcę mieć z tym miejscem nic do czynienia – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Maciej Stuhr.

Post, w którym aktor komentuje wulgarny gest posłanki Joanny Lichockiej, odbił się szerokim echem i zyskał duże poparcie społeczne. Stuhr zdecydował się opublikować kolejny. Tym razem na swoim facebookowym profilu odniósł się do manipulacji faktami, które – jego zdaniem – często można zaobserwować w mediach publicznych. Tłumaczy, że pracownicy TVP wykazują się posłuszeństwem głównie ze względu na strach o własne posady.

Rządzącym zależy, żeby telewizja mówiła o nich dobrze i źle o innych. Podobne nastawienie mają także ludzie, którzy tam pracują, bo wiedzą, że gdy władza się zmieni, stracą pracę. W konsekwencji jest to samonakręcający się mechanizm – zwraca uwagę aktor.

1 KOMENTARZ

  1. Jaki KOL WIEK Film ,Występ Artystyczny ,wystarczy że w Obsadzie jest Maciej Sthur OLEWAM Ciepłym Moczem.Dla Mnie to LEWACKI CELEBRYTA ,BEZTALENCIE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here