Mimo wszystko dała czadu. Buty Kozidrak przejdą do historii

Mimo wszystko dała czadu. Buty Kozidrak przejdą do historii
Beaa Kozidrak/Fot. Instagram @beatakozidrak

Beata Kozidrak pokazała klasę i fenomenalny gust na swoim ostatnim koncercie. Jej buty z pewnością przejdą do historii. Choć stylizacje wokalistki Bajmu zawsze są obłędne, tym razem przebiła wszystko.

Kozidrak nie można odmówić wielu rzeczy. Na pewno należą do nich głos, figura i ostatnio buty.

Te kozaki to totalny must have w szafie każdej kobiety i nieważne, która to będzie para. Srebrne obuwie gwiazdy na cienkiej szpilce nie tyle wykończyły, co stworzyły całą stylizację Kozidrak.

Beata poza butami pokazała swoje nogi, a te niezmiennie od wielu lat zachwycają pokolenia. Niejedna kobieta mogłaby pozazdrościć piosenkarce jej wyrobionych kształtów. Nie wspominając nic o głosie. Artystka ma sporą skalę i piękną barwę. Kozidrak od lat przyciąga na swoje koncerty tłumy wiernych fanów. Ci reprezentują już różne pokolenia.

Gwiazda Bajmu mimo, iż niebawem skończy pięćdziesiątkę, od wielu lat niezmiennie uchodzi za najlepiej ubraną polską piosenkarkę. Jej sceniczne stylizacje zawsze są dopracowane nawet w najmniejszym calu. Na koncertach zawsze zachwyca strojami i scenografią. Te buty jednak bezkonkurencyjnie wygrały.

Fanki od razu zaczęły się nimi zachwycać. Męska część wielbicieli skupiła się jednak na urodzie Kozidrak. Nie jest to jednak zasługa natury. Jak oznajmiła ostatnio sama gwiazda, od czasu do czasu lubi sobie co nieco poprawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here