Zaskakujące wyznania Justina Biebera! Muzyk opowiedział o swoim życiu intymnym z Hailey [FOTO]

Justin Bieber i Hailey Bieber . Foto: Instagram
Justin Bieber i Hailey Bieber . Foto: Instagram

Justin Bieber w najnowszym wywiadzie podzielił się kulisami swojego życia z żoną. Zaskakujące wyznanie muzyka.

Justin Bieber miał ciężki okres. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o poważnych problemach zdrowotnych muzyka, dotyczące jego stanu psychicznego. Gwiazdor wyznał, że zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i miał próby samobójcze. Bieber postanowił zrobić przerwę w karierze, aby odpocząć. Muzyk ożenił się i wrócił z nową płytą! Premiera odbyła się właśnie w Walentynki.

Ostatnio gwiazdor udzielił wywiadu dla “Daily Mail”. Dziennikarz zapytał Justina, jak ten spędza swój wolny czas. Na Pewno nie spodziewał się takiej odpowiedzi!

– Gdy jestem z moją żoną, lubimy… no wiesz. Domyślacie się, co pary ze sobą robią. My robimy to całymi dniami. To czyste szaleństwo. Lubimy oglądać Netflixa i chillować, jedna zdecydowanie bardziej zajmuje nas to drugie – powiedział piosenkarz.

Gwiazdor też wyznał, że bycie mężem nie jest tak łatwe, jak się wydaje.

– Bycie mężem jest wspaniałe, ale nie jest łatwe. To coś, nad czym musisz pracować. Gdyby to było łatwe, wszyscy braliby śluby bardzo szybko. Jeśli chcecie się na to zdecydować, musicie wiedzieć, że to wymaga pracy każdego dnia. Musisz być cierpliwy wobec tej osoby i ją szczerze kochać, wtedy wszystko zadziała – przekonuje Justin.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here