Zenek robił to dla swoich fanów! Już jest zwiastun

Król Walentynek idzie na przekór gigantom
Zenek Martyniuk/Fot. screen YouTube

Zenek Martyniuk zrobił to dla swoich fanów! Piosenkarz udostępnił już zwiastun swojej autobiografii. Dla niektórych to może być prawdziwy szok. To, jak zaczęła się jego kariera, zaskoczy nie jednego wielbiciela zespołu “Akcent”.

Zenek Martyniuk zrobił to dla swoich fanów. Piosenkarz udostępnił już zwiastun swojej autobiografii. Dla niektórych fanów to może być prawdziwy szok. To, jak zaczęła się jego kariera, zaskoczy nie jednego wielbiciela zespołu “Akcent”.

Zenek już zaciera ręce przed premierą swojego autorskiego filmu. W produkcji niewątpliwie pomogła mu Telewizja Polska. To właśnie ona jest głównym źródłem, bez której dzieło nie mogłoby powstać. Zwiastun już bije rekordy popularności, a wielbiciele Martyniuka ze zniecierpliwieniem czekają na premierę.

Jak wiadomo, po raz pierwszy będzie można obejrzeć “Zenka” na wielkim ekranie dopiero w Walentynki. Fani jednak już szukają możliwości nielegalnego zapoznania się z początkami kariery króla disco polo. Jak wiadomo, fabuła porusza najdrobniejsze szczegóły z życia gwiazdy. Nie każdy zdaje sobie sprawę, iż sława nie przyszła od razu.

Niemniej jednak Martyniuk zaczynał, jak każdy ówczesny chłopak z przedmieścia, któremu marzyły się wielkie sceny. Skąd jednak wziął się fenomen artysty, iż udało mu się wejść na szczyt i przebić swoją twórczością kolegów z branży? Odpowiedź znajdziecie w filmie “Zenek” już w lutym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here