Piękny gest Mohameda Salaha! Piłkarz zrobił prezent niepełnosprawnemu chłopcu [FOTO]

Piękny gest Mohameda Salaha! Piłkarz zrobił prezent niepełnosprawnemu chłopcu. Foto: print screen z YouTube/Rafael Football
Piękny gest Mohameda Salaha! Piłkarz zrobił prezent niepełnosprawnemu chłopcu. Foto: print screen z YouTube/Rafael Football

Piękny gest Mohameda Salaha. Napastnik Liverpoolu wysłał prezent chłopcu, który stracił nogę w wybuchu bomby.

Piękny gest Mohameda Salaha. Piłkarz postanowił wysłać but z autografem oraz specjalny plakat 8-letniemu Hamisowi al Gacirowi. Chłopiec stracił nogę w wyniku wybuchu bomby zrzuconej przez reżim  Assada na Idlib w Syrii.

To jednak nie wszystko. Chłopiec otrzymał również specjalne zaczepy, które pozwalają na przymocowanie buta do protezy.

Na twarzy małego Hamisa pojawił się uśmiech. Z pewnością chłopiec chociaż na chwilę zapomniał o nieszczęściu jakie go spotkało.

To nie jest pierwszy raz kiedy Mohamed Salah zaangażował się w pomoc charytatywną. W 2018 r. piłkarz przekazał pół miliona funtów na zakup sprzętu medycznego jednemu z kairskich szpitali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here