Ewa Farna ukrywała straszną chorobę! Obawiają się jej miliony ludzi

Ewa Farna
Ewa Farna Foto:instagram.com/ewa_farna_93

Ewa Farna ukrywała przed fanami straszną chorobę! Teraz już wszystko jasne i wiadomo z czym zmagała się lubiana wokalistka.

Farna w ostatnim czasie pochwaliła się swoją przemianą, którą wprawiła w zachwyt wielu fanów. Piosenkarka przez ostatnie lata zmagała się z otyłością, ale ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z płaskim brzuchem. Internauci, którzy śledzą jej konto byli zachwyceni.

Później pojawiła się kolejna niespodzianka w postaci zdjęcia. Tym razem trzymająca w tajemnicy wydarzenia ze swojego życia osobistego piosenkarka pochwaliła się małym synkiem. Opublikowała fotografię ze swoim mężem Martinem Chobotem, trzymającym ich pociechę, synka Artura.

Zdjęcie zostało zrobione w trakcie wycieczki po Pradze. Jednak to nie rodzinna fotka wywołała największe poruszenie. Ewa wyjawiła, że przeszła przez to czego teraz obawiają się miliony.

– Ciekawe uczucie zwiedzać Pragę szarą, zamkniętą – bezludzie tam, gdzie zawsze są tony turystów. Mam nadzieję, że u Was dobrze? Ja już po COVIDZIE. Poznasz tak, że przewijanie dzieciaka jest zupełnie spoko – poinformowała Ewa Farna.