Na malutką córeczkę Krupy w domu czekało… SPA! Dziewczynka jest już po pierwszym manicure [GALERIA]

Asha-Leigh Nunes/Fot.Instagram

Niespełna tydzień temu świat obiegła radosna nowina. Joanna Krupa urodziła długo wyczekiwaną córeczkę. Asha-Leigh przyszła na świat w szpitalu w Los Angeles, a teraz razem ze swoimi rodzicami przebywa w amerykańskiej posiadłości swojej mamy.

Jurorka polskiego “Top Model“, od lat chciała mieć dziecko. Jednak zważywszy na liczne perturbacje jakie przechodziła ze swoim byłym mężem, odkładała tę decyzję na później. Jak się okazało, bardzo słusznie. Ponieważ to właśnie po ostatecznym rozstaniu z Romainem Zago, spotkała w parku miłość swojego życia.

Douglas Nunes zakochał się w Joasi od pierwszego wejrzenia. W jednym z wywiadów wyznał nawet, że wstydził się do niej podejść. Bardzo dobrze, że w końcu się odważył, ponieważ okazało się, że jego miłość momentalnie została odwzajemniona.

Para ostatnio świętowała pierwszą rocznicę ich malowniczego ślubu, który odbył się w Krakowie, rodzinnym mieście Krupy. W dzień matki w tym roku, Joanna ogłosiła światu radosną nowinę o ciąży. Jej fani zwariowali z zachwytu. Jasnym też od razu było, że kiedy dzieciątko przyjdzie na świat, to modelka oszaleje z miłości.

Tak też się stało. Joanna już pierwszego dnia urządziła swoim obserwatorom dziecięcy spam. Nikt jednak nie odebrał tego negatywnie – w końcu dziewczynkę wyczekiwała naprawdę spora część świata. Mogliśmy więc podziwiać zdjęcia z porodówki, zrobione od razu po urodzeniu Ashy-Leigh. Były i z mamą i z tatą i solo oczywiście też.

View this post on Instagram

True love . Daddy’s little girl @nunes451

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Fanom nadal nie było jednak dość. Krupa po powrocie z malutką do domu, postanowiła więc nie zwalniać tempa i wrzucić fanom coś świeżego. Tym właśnie sposobem światło dzienne ujrzał filmik, na którym dziewczynka robiony ma swój pierwszy MANICURE!

Asha-Leigh Nunes/ Fot.Instastories

Na filmiku, na którym pielęgniarka wykonuje małej standardowy zabieg u takich maluszków, czyli pierwsze opiłowanie malutkich paznokci, słyszymy jak jej mama ciepło ją zagaduje. Asha-Leigh, masz robiony manicure? Ouuuu – powiedziała do niej.

Joanna Krupa oraz jej partner stanowczo oszaleli na punkcie swojej córeczki. Nic dziwnego – oboje bardzo wyczekiwali dziecka, a dziewczynka jest po porostu przecudowna! Życzymy im dużo zdrowia i niekończącej się nigdy miłości!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here