Anja Rubik nie ma wstydu! Znów się rozebrała i pokazała wszystko. Na dodatek tarza się w śmieciach jak szalona [FOTO+18]

Anja Rubik znów rozbiera się z jakiegoś śmiesznego powodu. Źródło: Instagram

Anja Rubik to jedna z naczelnych polskich erotomanek i ekshibicjonistek. Gdy nie opowiada o swoich erotycznych fantazjach z młodości, to rozbiera się z byle powodu. Niedługo weźmie udział w akcji “Zdejmuję majtki bo po nocy wstaje dzień”. Tym razem przy okazji wytarzała się w piachu i śmieciach.

Naga, tarzająca się w piachu i śmieciach – nie wiadomo czy to jeszcze modelka czy już chodząca metafora polskiej lewicy.

Anja Rubik, bo to o niej mowa, jest zupełnie pozbawiona uczucia wstydu. Rozbiera się przy każdej możliwej okazji, a gdy sytuacja zmusza ją do siedzenia w ciuchach to opowiada o swoich fantazjach erotycznych z dzieciństwa.

Rubikówna znów zdjęła majtki biorąc udział w kolejnej niepoważnej akcji jakiegoś ośrodka propagandowego. Radykalni ekolodzy starają się przekonać polskich lemingów, że korzystanie z plastikowych słomek w Polsce sprawia, że magicznie pojawiające się one w morzach miliony kilometrów dalej.

Nie, to co widać na wyciskających łzy propagandowych zdjęciach, to wcale nie są śmieci Chińczyków, Hindusów etc. tylko plastikowe słomki Polaków, które nawet wyrzucane do segregowanych śmieci w magiczny sposób teleportują się do egzotycznych wód…

No dobrze, ale co śmieci mają do zrzucania z siebie fatałaszków? Dla normalnie myślącego człowieka nic, ale nie dla takich aktywistek.

One rozbierają się z byle powodu (np. Kinga Rusin). Dlaczego tak się dzieje? Można powtórzyć za Tadeuszem Sznukiem “nie wiem ale się domyślam”.

W tym kontekście można przypomnieć, że Anja Rubik sama mówiła, że pierwsze doświadczenia seksualne miała z pluszowym misiem będąc jeszcze dzieckiem – to musiało zostawić jakiś ślad na psychice.

View this post on Instagram

It’s summer, you are on the beach, you see a plastic bottle, bag, any plastic element or some sort of trash, maybe a 🚬 cigarette bud 👉 PICK IT UP 👈!! The pieces you do pick up won’t kill an ANIMAL and can’t break up further into micro plastics! 👉For the cynics – yes this will not solve the plastic ocean pollution problem – BUT – better than doing nothing and could save an animals life! 🐬 🐢 🐳 It will also change the way we perceive plastic trash and impact others ! 📸Take pictures of the trash that you see on beaches and that you have collected! Post it! Show the world you care !!!! 👉All plastics used in the images have been collected same day as part of a @parley.tv beach clean up! #parley #plasticpollution #oceans PH @vavaribeiro

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on

View this post on Instagram

Responding to @artpartner challenge and joining @marinatestino in her #weseathrough campaign to draw attention to the micro-plastic pollution, raise awareness and find possible solutions. . Microplastics include broken-down plastic waste, synthetic fibres and beads found in personal hygiene products. They are known to harm marine life, which mistake them for food, and can be consumed by humans too via seafood, tap water or other food . 👉The risk to people ? micro-plastics can accumulate toxic chemicals and that the tiniest could enter the bloodstream and our brain! 🧠 👉I pledge to look at labels when I buy cloths, avoid synthetic materials, buy ONLY what I truly need and love and swim naked as much as I can! 🌊( swimsuits shed tiny pieces of plastic called microfibers) 👉the plastic in the photo is from a beach clean up done that day with 🐬 @parley.tv 📸 @vavaribeiro I challenge @riannevanrompaey to go nude and call attention to this issue! #plasticpollution #oceans #oceanpollution #parley

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on

Źródło: Instagram, nczas.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here