Rolnicy szykują tajne spotkanie! Co tym razem wymyślą uczestnicy programu? Szykuje się duża impreza, tym razem bez obecności kamer

Rolnik szuka żony/fot. Instagram

Niedługo ma mieć miejsce tajne spotkanie rolników. Na imprezie zabraknie niestety kamer. Przyjdzie spora część uczestników programu “Rolnik szuka żony”. Pojawi się nawet pewna gwiazda muzyki… 

Ma to być impreza zamknięta dla około 40 osób w sali. Adam Kraśko zaśpiewa swój przebój “Żona dla rolnika”. Jest to tajne przyjęcie, ponieważ w odróżnieniu od poprzednich, nie będzie nagrywane. Fani nie będą mogli zatem oglądać imprezujących rolników.

Jan Widuński z 5. edycji programu cieszy się ze spotkania: “Już nie mogę doczekać się takiego spotkania. Lubię kamery, ale nie zawsze i nie wszędzie”. Prawdopodobnie impreza odbędzie się jeszcze w grudniu. Czy będzie miało charakter świątecznego spotkania?

Wezmą w nim udział m.in.: Agata Rusak, Zbyszek Kraskowski, Jan Widuliński, Jessica Miemiec, Marek Walczak, Łukasz Siebers, Adam Kraśko czy Anna Michalska. Mamy nadzieję, że niedługo podzielą się z nami wrażeniami na swoich profilach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here