Viki Gabor pojedzie na Eurowizję Junior 2019. Roxie niezadowolona, a Anika Dąbrowska komentuje szanse koleżanki z “The Voice Kids”

Viki Gabor/Roksana Węgiel/Anika Dąbrowska/Instagram/Collage

Ostatnio podczas konkursu “Eurowizja Junior”, Polskę reprezentowała Roksana Węgiel, zwyciężczyni “The Voice Kids”. Dziewczyna wróciła z główną nagrodą i rozpoczęła spektakularną karierę. Dziś koncertuje i ledwo godzi śpiewanie ze szkołą. Piętnastolatka uchodzi za jedną z najbardziej popularnych nastolatek w kraju.

Ten sam los chciała podzielić Anika Dąbrowska, której także poszczęściło się w tym samym programie. Dziewczyna wygrała kolejną edycję dziecięcego talent show. Jednak na drodze do spełnienia marzeń stanął nowy regulamin konkursu.

Krajowe eliminacje zabraniają wzięcia udziału tym, którzy już odnieśli sukces w telewizyjnych formatach. Swoje niezadowolenie wyraziła Roxie, która pokonała wszystkich rywali w 16. edycji “Eurowizji Junior”. Dziewczyna mocno kibicowała koleżance z branży.

Sama Anika trzyma kciuki za Viki, nie czuje się poszkodowana. Nie zazdrości Gabor możliwości reprezentowania Polski na prestiżowych zawodach międzynarodowych. Piosenkarka przyznała, że była już o krok od wyjazdu na Maltę, gdzie odbywał się konkurs “Eurowizja Junior 2016”.

Dąbrowska zna już ten klimat i choć bardzo by chciała stanąć na tamtej scenie, trzyma kciuki za Viki. Niech sama poczuje te emocje. Młoda artystka chwali utwór i widzi szansę, że zajmie on wysokie miejsce w rankingu. Jak widać, dziewczęta nie traktują się jak konkurencję, a wzajemnie życzą sobie jak najlepiej.