Kuba Rzeźniczak ma poważne kłopoty. “Zablokowała mnie”

Jakub Rzeźniczak/Fot. PAP
Jakub Rzeźniczak/Fot. PAP

Były reprezentant Polski w piłce nożnej Jakub Rzeźniczak boryka się z niemałymi problemami osobistymi. Okazuje się, że matka jego pierwszego dziecka utrudnia mu kontakt z córką. “Jestem zablokowany na telefonie, WhatsAppie, Instagramie” – wyznał w rozmowie z portalem pudelek.pl.

Jakub Rzeźniczak dał się poznać jako niezwykle kochliwy człowiek. Najpierw był mężem Edyty Zając, modelki i finalistki konkursu Miss Polonia z 2014 roku. Wtedy wdał się też w romans, którego owocem jest 3-letnia Inez. Teraz były zawodnik Legii Warszawa jest w związku z Magdaleną Sępień, z którą również oczekuje dziecka.

Relacja Kuby z matką Inez są napięte, a uległy pogorszeniu, kiedy wyszło na jaw, że były piłkarz będzie miał drugie dziecko. Z Inez ma podobno utrudniony kontakt.

– Próbowałem się nieraz kontaktować z córką, ale jestem zablokowany przez jej mamę. Zablokowała mnie na telefonie, WhatsAppie, Instagramie – przekazał w rozmowie z Pudelkiem Rzeźniczak. – Pani Ewelina ma mój numer, gdyby zdecydowała się mnie odblokować – dodał.