Ojciec Meghan Markle wyzywa Harry’ego na pojedynek?! “Zmężniej i przyleć się ze mną spotkać”

Thomas - ojciec Meghan Markle/Fot. screen YouTube
Thomas - ojciec Meghan Markle/Fot. screen YouTube

Ojciec Meghan Markle nie ukrywa, że decyzja córki i jej męża o porzuceniu rodziny królewskiej, bardzo go rozczarowała. Teraz Thomas komentuje Megxit w mediach.

Megxit wciąż jest gorącym tematem, nie tylko na Wyspach. Ostatnio głos w sprawie zabrał ojciec Meghan Markle. Thomas gościł bowiem w jednej ze stacji telewizyjnych. Tym razem zaapelował także do Harry’ego.

Thomas Markle rozmawiał z Piersem Morganem w „Good Morning Britain”. Odniósł się m.in. do zarzutów o rasizm, jakie pojawiają się w przestrzeni publicznej, gdy tylko ktoś ośmieli się skrytykować Meghan.

Meghan nigdy nie miała problemów z rasizmem w szkole ani swoim otoczeniu. Nie zauważyłem, żeby w Anglii taki problem istniał. Ludzie są tu dużo bardziej liberalni niż w Stanach Zjednoczonych, dlatego nie sądzę, żeby ktoś traktował Meghan gorzej z powodu rasy – mówił.

Morgan, znany z tego, że nie owija w bawełnę, także wytknął Meghan hipokryzję w sprawie ekologii. Ojciec Amerykanki zgodził się z nim w tym punkcie.

Tak, jest, bo jeżeli ciągle o tym mówisz, to musisz wziąć za to odpowiedzialność. Powinni wziąć przykład z Williama i podróżować publicznym transportem, a nie prywatnymi samolotami. Dla mnie to ma sens – przyznał.

Nie zabrakło także wątku dotyczącego zięcia Thomasa. Ojciec Meghan jeszcze nie poznał Harry’ego. – Jeżeli za 30 dni po tym wywiadzie nikt się do mnie nie odezwie, to po prostu spróbuję znowu. To wystarczająco dużo czasu, aby się namyślić. Harry, zmężniej i przyleć się ze mną spotkać – mówił.

Jak dodał, książę powinien był najpierw przyjść do niego i poprosić o rękę jego córki. Thomas Markle przyznał również, że jest mu przykro, że wciąż nie poznał swojego wnuka. Ponadto wyjawił, że tęskni za córką.

Całą rozmowę można obejrzeć tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here