Szokujące fakty wyszły na jaw! Meghan ma zły wpływ na Harry’ego: “Powinien przestać jej słuchać”

Meghan Markle i Książę Harry/ Fot. Instagram
Meghan Markle i Harry/ Fot. Instagram

Wieloletni fotograf rodziny królewskiej Arthur Edwards, twierdzi, że Amerykanka ma zły wpływ na byłego księcia. Jego zdaniem to Meghan stoi za przemianą Harry’ego.

To Meghan stoi za jego przemianą. Myślę, że w chwili, gdy poślubiła Harry’ego, pomyślała sobie: “Dobrze, a teraz wynośmy się stąd tak szybko, jak tylko jest to możliwe” – stwierdził 79-letni Arthur Edwards.

Niedawno “Sunday Mirror”, powołując się na swojego informatora, donosił, że Harry’ego “niezwykle dręczy kwestia zerwanych więzów rodzinnych”. Para wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii i odcięła od rodziny królewskiej, by zacząć żyć na własny rachunek. Jak się okazało, niewiele z tego wyszło, ponieważ od przeprowadzki Meghan Markle i Harry mieli nie zarobić ani grosza.

Teraz głos zabrał długoletni fotograf rodziny królewskiej, Arthur Edwards. 79-latek krytycznie ocenił słowa byłego księcia na temat “krzywd kolonializmu” wyrządzonych przez Wspólnotę Narodów.

Gdy spojrzymy na Wspólnotę Narodów, nie będziemy w stanie iść naprzód, jeśli nie uznamy jej przeszłości. Tak wielu ludzi wykonało niesamowitą robotę, uznając przeszłość i próbując naprawić te krzywdy, ale myślę, że wszyscy wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Nie będzie to łatwe, a w niektórych przypadkach nie będzie wygodne, ale trzeba to zrobić, ponieważ wszyscy na tym skorzystają – mówił podczas spotkania organizacji charytatywnej Queenwe Commonwealth Trust Harry.

Obraza królowej

Słowa o “uznaniu przeszłości” oburzyły brytyjską opinię publiczną. Artthur Edwards podkreślił, że słowa krytyki z ust Harry’ego w stosunku do Wspólnoty Narodów – zrzeszającej 53 kraje organizacji, którą przez lata utrzymywała w takiej formie królowa Elżbieta II – są objawem “utraty zmysłów”.

– Bez względu na to, co powie w tej sprawie Pałac, dla królowej to obraza – stwierdził. Fotograf podkreślił jednak, że zły wpływ na Harry’ego niewątpliwie ma jego żona Meghan.

Harry powinien przestać słuchać swojej żony, która oczywiście wciska mu właśnie takie pomysły do głowy – dodał. Podkreślił również, że były książę bardzo zmienił się od czasu ślubu.

Przez ostatnich kilka lat Harry zrobił się zgorzkniały… Fotografuję go od dnia jego narodzin i wiem, że to Meghan stoi za jego przemianą. Myślę, że w chwili, gdy poślubiła Harry’ego, pomyślała sobie: “Dobrze, a teraz wynośmy się stąd tak szybko, jak tylko jest to możliwe”. Nie miała zamiaru tutaj zostać i teraz ciągnie Harry’ego za sobą. Mam jednak nadzieję, że on wkrótce odzyska rozum – skwitował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here