To nie jest fotomontaż! Zobacz, jak wygląda 70-latka, która od 28 lat nie je cukru [FOTO]

Carolyn Hartz
Carolyn Hartz Foto:instagram.com/sweetlifeaus

70-letnia Australijka szokuje swoim wyglądem! Carolyn Hartz przypomina raczej 30-latkę! Nic więc dziwnego, że interesują się nią media. Zobaczcie, jak wygląda!

Carolyn Hartz od 28 lat nie je cukru, aktywnie uprawia sport i zdrowo się odżywia.

– Początki nie były łatwe, bo byłam uzależniona od cukru, ale wierzę, że jego wyeliminowanie z diety jest najważniejszym czynnikiem, dzięki któremu udało mi się zachować zdrowie i kondycję – zdradza kobieta.

Mimo to, że Carolyn przyznaje, że po czterdziestce jest trudniej zachować zgrabną sylwetkę, twierdzi, że to jest możliwe, przecież ona jest na to dowodem!

-Kobietom po 50-tce wydaje się niemożliwe utrzymanie figury. Rozmawiam nawet z 40-latkami, które myślą, że nie są w stanie pozbyć się po ciążowych brzuszków – mówi 70-latka.

Hartz zamieniła cukier ksylitolem. Kobieta nawet wydała książkę z z przepisami na desery słodzone ksylitolem.

– Ważnym elementem mojej diety są świeże warzywa i owoce, nabiał i białko. Każdy posiłek zawiera białko, które pomaga i odczuć sytość i wyrównuje poziom cukru we krwi – zdradziła podczas rozmowy z “Daily Mail”.

View this post on Instagram

Wait, how old?! 🤔 . To keep herself fit and fabulous, Carolyn’s approach to health and well-being is holistic, consistent but always with a dash of cheek and the sparkle of occasional treats 😜😍 . 💙 A clean diet, focusing on natural, sugar free and gluten free foods, nutritious proteins, a variety and abundance of fresh vegetables; plenty of water and herbal teas 🥦🥑🥬🍓🥒🍒 . 💙 An active lifestyle incorporating daily exercise in the form of yoga, Pilates, running or walking the pooch, and plenty of quality sleep and fresh Western Australian air 🏃🏼‍♀️🎾🤸🏼‍♀️🛌 . 💙 A challenged and balanced mind through regular meditation practice, running her busy business, family life, travel, socialising, reading, learning, teaching, and loving 🧘🏻‍♀️📖🛀🏻🎓❤️ . What do you focus on? 🤔 . Can you guess Carolyn’s age in this pic? 🙌🏻😍

A post shared by 𝗦𝘄𝗲𝗲𝘁𝗟𝗶𝗳𝗲 (@sweetlifeaus) on

5 KOMENTARZE

  1. Ile czekała na wizytę u lekarza? Jak często libacje w mieszkaniach sąsiadów zakłucały jej nocny wypoczynek? Ile razy przeżywała depresję w związku z negatywną selekcją w prawie każdej dziedzinie życia zawodowego? Czy odzyskała znacjonalizowany majątek jej rodziny sprzed wojny? Jak znosi fakt, że ulicom nadają nazwiska Geremka, Kuronia, Mazowieckiego? Czy nie szkodzi jej sodomizacja przez fiskusa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here