Robert Burneika pomaga Kai wrócić do formy po ciąży. Zobacz jakie ćwiczenia poleca litewski kulturysta [VIDEO]

Robert Burneika/Instagram

Robert Burneika niedawno został ojcem. Jego partnerka Kaja Kędzierska wolała unikać kamer po porodzie. Znany trener, strongman i kulturysta postanowił wspomóc swoją ukochaną, by ta spokojnie mogła znów powrócić do formy i pożegnać zbędne pociążowe kilogramy. Wspólny trening postanowił pokazać na Instagramie.

Robert Burneika jako świeżo upieczony tata wie, jak wspomóc i wesprzeć swoją partnerkę. Kaja powinna nie posiadać się z radości, że ma u boku mężczyznę, który zna jej potrzeby i pomaga jej odzyskać upragnioną figurę. Jak widać, nie ma to jak trener personalny w domu, który jest na każde skinienie.

Kobietom ciężko jest wrócić do formy, zwłaszcza tuż po porodzie, gdy dziecko wymaga sporo czasu i uwagi. Jak widać para celebrytów potrafi świetnie się zorganizować i znaleźć chwilę zarówno na przyjemności z pociechą, jak i na katorżniczą pracę na siłowni. Kaja nie próżnuje.

Robert świetnie sobie radzi jako partner, ojciec i trener w jednym. Jego video z treningu z Kędzierską może stać się inspiracją dla innych kobiet, które wciąż borykają się z poporodowymi mankamentami sylwetki. Być może Burneika stanie się męską wersją Chodakowskiej i to właśnie z nim będą ćwiczyły miliony Polek…