W jakiej pościeli śpią Justin i Hailey Bieber?! Będziecie w szoku [FOTO]

Justin i Hailey Bieber/Instagram

Justin Bieber jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy swojego pokolenia. Zarówno o jego rozstaniu z Seleną Gomez, jak i o ślubie z Hailey Baldwin, rozpisywały się największe portale i magazyny. Chłopak pochodzi z bogatej rodziny i na brak pieniędzy nie może narzekać. O dziwo nie śpi w atłasowej pościeli, która od zawsze jest symbolem przepychu.

Hailey i Justin Bieber są jedną z najbardziej pożądanych par w światowym show biznesie. Paparazzi zabijają się o każde zdjęcie popularnego małżeństwa. Modelka i piosenkarz zdają się być nierozłączni. Hailey inspiruje swojego męża do tworzenia kolejnych hitów, które mają podbić rynek muzyczny.

Oboje wstawiają wyszukane zdjęcia, które świadczą o ich wysokim statusie społecznym. Na Instagramach obojga, można zauważyć jachty, samoloty i luksusowe wnętrza. Ostatnio jednak nie przywiązali uwagi do scenerii lub po prostu nie spodziewali się takiego odbioru postu, w którym widać ich pościel.

Pościel jest biała i zwykła. Czysta bawełna być może z odrobiną satyny nie pasuje do snobistycznego duetu Bieberów. Na zdjęciu widać jeszcze coś, para nie ma odrębnej garderoby. Swoje ubrania trzyma na dużym wieszaku, ustawionym w sypialni. Może warto zatem zastanowić się nad wygospodarowaniem dodatkowego pomieszczenia na garderobę lub zmianą apartamentu na większy…