Oświęciński żartuje z Andrzeja Grabowskiego. Gwiazdy pójdą na noże?

Oświęciński żartuje sobie z Grabowskiego. Czy przełoży się to na punktację?
Tomasz Oświęciński i Andrzej Grabowski/Fot. Instagram/Kolaż

Już w piątek pierwszy odcinek XI edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Nie tylko widzowie nie mogą się doczekać premiery nowego sezonu. Gwiazdy wytrwale trenują, a Oświęciński otwarcie żartuje z Grabowskiego na Instagramie.

Tomasz Oświęciński to jedna z gwiazd, które zatańczą w najnowszej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Aktor dzielnie walczy z czasem i trenuje swój pierwszy występ, a w tym poprowadzi go Janja Lesar. “Vegowicz” w międzyczasie żartuje sobie z jednego z jurorów – Andrzeja Grabowskiego.

Celebryta dodał post z wklejonym Grabowskim przy czym zaczepnie zapytał czy trzyma ramę. Nie jest to tajemnicą, że odpowiednie ustawienie jest podstawą w tańcu. Sam zainteresowany nie odniósł się w ogóle do wybryku młodszego kolegi po fachu. Nie wiadomo jednak czy żart Tomasz nie zwróci mu się rykoszetem.

Jak wiadomo Grabowski słynie z wielkiego dystansu do siebie. Nigdy nie reaguje gwałtownie na głupie komentarze odnośnie jego najbardziej znanej, serialowej postaci Ferdka Kiepskiego. Artysta zawsze podchodzi do tej kwestii z przymrużeniem oka. Niejednokrotnie jednak doda jakąś lekko sarkastyczną uwagę, gasząc jednocześnie swojego przeciwnika w dyskusji.

Chociaż juror “Tańca z Gwiazdami” jeszcze nie odniósł się do filmiku, miejmy nadzieję, że poruszy temat w premierowym odcinku show. Czy tak się stanie, okaże się już w najbliższy piątek.