Pamiętacie IVO ze “Zbuntowanego Anioła”? Kochały się w nim miliony Polek. Zobacz, jak teraz wygląda? [FOTO]

Facundo Araa
Facundo Arana fot. screen youtube.com / instagram.com/facundoaranatagle

Kilkanaście lat temu był prawdziwym bożyszczem, w którym kochały się miliony kobiet na całym świecie. Facundo Arana, aktor występujący w roli Iva Di Carlo w argentyńskiej telenoweli “Zbuntowany anioł” nie wygląda już tak jak kiedyś. Jak teraz prezentuje się 47-latek?

Przede wszystkim warto wspomnieć, że Arana nie jest wyłącznie gwiazdą jednego serialu. Aktor wystąpił w kilku produkcjach i pojawiał się na ekranach telewizorów setki razy. W 2006 roku kolejny raz miał swoje przysłowiowe “5 minut”, kiedy w telewizji emitowany był serial “Jesteś moim życiem”. Co ciekawe, grał tam u boku … Natali Oreiro.

Jak się okazuje, pomimo ogromnego sukcesu, Facundo Arana nie był nigdy typowym celebrytą. Życie prywatne go zdecydowanie nie oszczędzało. W wieku 17-lat chorował na chłoniaka Hodgkina. Walkę z nowotworem udało się wygrać, ale jak podkreślał sam aktor, to była najlepsza nauka w życiu.

W marcu tego roku Facundo skończył 47 lat. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z modelką i prezenterką telewizyjną Marią Susini. Ma również trójkę dzieci.

https://www.instagram.com/p/B3hTqcWnz1u/

View this post on Instagram

#Compas #Kambá #LluviaLoca 📷 @mariasusini ❤️ 🐾🐾🐾

A post shared by Facundo (@facundoaranatagle) on

View this post on Instagram

Buen día..!! 🙋🏼‍♂️🐾

A post shared by Facundo (@facundoaranatagle) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here