Znany dziennikarz TVN od “zwierząt idących do nieba” na prezydenta?! Szymon Hołownia ma aspiracje polityczne?

Centrum Analityczne “Polityka Insight” poinformowało, że Szymon Hołownia, dziennikarz i prezenter TVN, chce wystartować w przyszłorocznych wyborach na prezydenta. Prowadzący “Mam talent” zmierzy się z Andrzejem Dudą w debacie?

Dziennikarz jest szeroko rozpoznawalną postacią, lubianą wśród ludzi, także dzięki prowadzeniu popularnego talent show. “Przygotowania do jego startu rozpoczęły się w sierpniu i są już zaawansowane. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie można się spodziewać w ciągu dwóch-trzech tygodni” -czytamy w tygodniku “Polityka”.

Co ciekawe, sam Hołownia nie odniósł się jeszcze do tej sprawy. To plotki, tajemnica dziennikarza, czy może strategia polityczna? Informator tygodnika “Wprost” donosi, że: “Chodziło raczej o sprawdzenie, czy Hołownia nadawałby się na lidera nowego projektu politycznego, gdyby pozyskał finansowanie, a nie o wyłonienie kontrkandydata dla Andrzeja Dudy”.

Również współpracownik i bliski kolega Hołowni, Marcin Prokop, nie chciał komentować tych doniesień. Wygląda na to, że rzekoma kandydatura na prezydenta znanego dziennikarza pozostaje niewyjaśniona… Czekamy na ostateczne zdanie w tej sprawie Szymona Hołowni.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Hołownia wydał książkę “Boskie zwierzęta”. Dziennikarz uparcie twierdzi, że zwierzęta też idą do nieba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here