Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Znaki mówią wszytko!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Foto: Instagram/ YouTube
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Foto: Instagram/ YouTube

Fani mogą być załamani, bo wiele wskazuje, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski powiedzieli sobie dość. Mimo, że zakochana para pokazywała się razem na ściankach i wspólnie spędzali wakacje, coś poszło nie tak. Młoda aktorka swoim wpisem na Instagramie pokazała, że ich związek to już przeszłość?

łodzi aktorzy byli idealna kochającą się parą. Historia miłości Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego była niczym romantycznego filmu. Na początku spotkali się na planie zdjęciowym gdzie mieli zagrać zakochanych w sobie nastolatków.

Okazało się, że najlepsze scenariusze pisze życie. Młodzi aktorzy nie mieli trudnego aktorskiego zadania bo zakochali się w sobie do szaleństwa.

Po serialu „Rodzinka.pl” młodzi kochankowie wystąpili razem między innymi w programie „Dance dance dance”, gdzie tanecznym krokiem doszli aż do finału i ostatecznie wygrali show.

Patrząc na ich media społecznościowe wydawało się, że są wręcz nierozłączni. Ostatnio na wakacjach byli razem w Izraelu. Teraz jednak ich fanów obiegła wstrząsająca informacja. Według niektórych internetowych portali Wiktoria i Adam powiedzieli sobie dość i rozstali się.

Pierwszy o problemach miłosnych poinformował portal pudelek, który donosił wówczas, że para miała się pokłócić na planie zdjęciowym serialu „Rodzinka.pl”.

Wiktoria Gąsiewska wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić – czytamy na portalu.

Teraz wiele wskazuje na to, że Wiktoria i Adam faktycznie się rozstali. Ma o tym świadczyć wpis Gąsiewskiej na Instagramie. Gdzie fotografie opatrzyła wymownym opisem:

– Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa – napisała.

2 KOMENTARZE

  1. Źródło numer jeden dla was to pudełek i Instagram? Na prawdę za grosz profesjonalizmu nie ma w was skoro bierzecie informację z takich źródeł?
    Takimi źródłami to można oceniać życie całej Polski,żal mi was …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here