Zobacz jak Lewandowscy świętują Halloween! Piłkarz i jego żona postawili na total look. Ich stylizacja przebiła wszystkich [VIDEO,FOTO]

Robert i Anna Lewandowscy fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Robert i Anna Lewandowscy fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Ania i Robert Lewandowscy jak widać celebrują zagraniczne tradycje. WAG na swoim Instagramie umieściła zdjęcie z mężem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie przebranie pary. Jak widać oboje poczuli klimat Halloween. Trudno im się dziwić. Patrząc na ten post, każdy zapragnie dołączyć do świata wampirów.

Lewandowska zrobiła sobie dwa kucyki, założyła sportową oversizową bluzę, rajstopy w paski i drapowaną sukienkę. Cała stylizacja sprawiła, że żona Roberta wyglądała przerażająco uroczo, niczym mała Ania z horroru. Sportowiec natomiast przebrał się za jokera.

Joker Lewandowskiego postawił na elegancję w każdym calu. Krawat, kamizelka, a do tego garnitur, z pewnością jakiejś renomowanej marki. Do białego krawata dobrał białe obuwie casualowe. Trudno określić, które z nich wyglądało lepiej, ale z pewnością mogliby ubiegać się o tytuł króla i królowej balu.

Chyba jednak impreza nie trwała aż tak długo, bo już przed 9, Ania trenowała na siłowni, czego oczywiście nie mogło zabraknąć na jej stories. Spokojnie, my też to mamy. Obejrzyjcie na dole!

Anna Lewandowska/Instastories
Anna Lewandowska/Instastories
Anna Lewandowska/Instastories