Bliscy przenieśli prochy Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskie Powązki? Zaskakujące doniesienia

Piotr Woźniak-Starak
Piotr Woźniak-Starak/ Fot.Instagram

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka przeniosła jego grób? W sieci pojawiły się zdjęcia grobu producenta filmowego z warszawskich Starych Powązek!

Do wypadku z udziałem Piotra Woźniaka-Staraka doszło w nocy 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Podczas manewru, Piotr i jego towarzyszka wypadli z łódki, ale kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Ciało producenta zostało znalezione 22 sierpnia.

Producent pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. Sprawa pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak od samego początku wywoływała sporo kontrowersji.

W październiku zeszłego roku, po zbadaniu miejsca pochówku Woźniaka-Staraka sanepid potwierdził nieprawidłowości miejsca grobu. Od tamtej pory prowadzone było śledztwo w tej sprawie.

Wszyscy zastanawiali się, czy urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka będzie musiała zostać przeniesiona. Jak donosi “Super Express” grób Piotra znajduje się również w Warszawie na cmentarzu Powązkowskim.

Wszystko jednak wskazuje na to, że rodzina dokonała tego tuż przed 40. urodzinami Piotra, które obchodziłby 10 lipca. Na warszawskim grobie mnóstwo jest bowiem świeżych kwiatów oraz kilkanaście zapalonych zniczy – donosi dziennik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here