Znany polityk wprost: “Jeżeli kochacie, to nie ma na co czekać. Żeńcie się!”

Piwo z Mentzenem. foto: tter/Sławomir Mentzen
Piwo z Mentzenem. foto: tter/Sławomir Mentzen

Świat zmienia swoje oblicze. Statystyka pokazuje, że młodzi ludzie coraz później wstępują w związki małżeńskie. Polityk Konfederacji Sławomir Mentzen zachęca, by robić to znacznie wcześniej. Pod jednym warunkiem.

Mentzen to wschodząca “gwiazda” polskiej polityki. To doktor ekonomii, ceniony prawnik, właściciel kancelarii podatkowej, jeden z największych ekspertów od kryptowalut w Polsce.

Na razie jeszcze nie jest posłem, ale z tygodnia na tydzień zdobywa coraz większą popularność. Jego seria “Piwo z Mentzenem” robi prawdziwą furrorę. Tysiące osób z całej Polski przybywają na spotkania w największych miastach Polski, by napić się piwa i porozmawiać o polityce z przedstawicielem Konfederacji.

Mentzen na spotkania podróżuje wraz z żoną i dziećmi. “Niektórzy pytają się, jak moja rodzina znosi tę wakacyjną ogólnopolską piwną trasę koncertową. Otóż znoszą to bardzo dobrze, ponieważ jeżdżą ze mną i przy okazji moich wyjazdów zwiedzają całą Polskę. Dzięki temu pijąc z wami piwo jestem jednocześnie w pracy, na piwie i na wakacjach z rodziną” – zwierzał się.

Teraz Mentzen ma kilka dni przerwy w trasie po Polsce. A to za sprawą… 10-rocznicy ślubu. Polityk Konfederacji pochwalił się jubileuszowym zdjęciem.

Mamy dziś 10 rocznicę ślubu. Zleciało strasznie szybko. Mam bardzo dobrą i cierpliwą żonę, skoro tyle ze mną wytrzymała i z wyrozumiałością podchodzi do tego, że ciągle nie ma mnie w domu – podpisał fotografię.

Dla wszystkich wahających się, czy wstępować w związek małżeński, polityk Konfederacji, opierając się na własnych doświadczeniach, pisze:

Z perspektywy 10 lat muszę powiedzieć, że małżeństwo to coś wspaniałego. Jeżeli jesteście z osobą którą kochacie, to nie ma na co czekać, żeńcie się!

Sławomir Mentzen z żoną.
Sławomir Mentzen z żoną. (Fot. Facebook/slawomirmentzen/screen)

Niektórzy pytają się, jak moja rodzina znosi tę wakacyjną ogólnopolską piwną trasę koncertową.Otóż znoszą to bardzo…

Gepostet von Sławomir Mentzen am Sonntag, 19. Juli 2020

Fenomen Sławomira Mentzena. Tysiące Polaków chce się napić piwa z politykiem Konfederacji [FOTO]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here