Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa?

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Pojawiła się kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca koronawirusa. Epidemia wciąż panuje w Polsce, a sytuacja w wielu krajach jest dramatyczna.

Niektórzy już zastanawiają się, co będzie po zakończeniu epidemii koronawirusa w Polsce, szczególnie w aspekcie ekonomicznym. Rząd przygotował specjalny pakiet dla gospodarki i nie wyklucza kolejnych rozwiązań. Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego pokazuje, że przyszłość nie maluje się w tak czarnych barwach, jak przewidują niektórzy.

– Jeżeli sytuacja zacznie się uspokajać w przeciągu dziesięciu-piętnastu dni, to nie czeka nas wielka recesja. Moim zdaniem przez pandemię gospodarczą duże zmiany mogą nastąpić w przemyśle, w górę mogą również pójść podatki. Najbardziej będziemy to odczuwać jesienią i zimą, może to przypominać sytuację z kryzysem w 2008 roku – powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Wizja ta wcale nie jest tak przerażająca, jak prognozy niektórych ekonomistów. Wieszczą oni bowiem kryzys na miarę tego z 1929 r. Są jednak i tacy, którzy prognozują wielki boom gospodarczy, który zacznie się po zakończeniu epidemii. Miałby on dotknąć np. branżę motoryzacyjną.

Źródło: se.pl

2 KOMENTARZE

  1. Bo z tymi przepowiadaczami to jest tak-wróżka bierze dłoń klienta do ręki i po chwili skupienia mówi : “jest pan łysiejącym blondynem koło czterdziestki”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here