Paweł Królikowski nie wróci na antenę Polsatu. Życiowy dramat aktora. “Paweł jest bardzo dzielny”

Pawła Królikowskiego
Paweł Królikowski. / foto: YouTube: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paweł Królikowski w Wigilię Bożego Narodzenia trafił do szpitala. To efekt powrotu problemów zdrowotnych, z którymi aktor zmaga się od lat. Wiemy, już że na wiosnę nie wróci do programu “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Paweł Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który zasiadał ostatnio między innymi w jury programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Ze względu na problemy zdrowotne aktor nie wróci do pracy.

Przypomnijmy, że w 2015 roku aktor miał usuwanego tętniaka mózgu. Po operacji przez kilka lat dopisywało mu zdrowie, jednak w maju 2019 roku musiał ponownie udać się na zabieg.

Do pracy wrócił jesienią ubiegłego roku, lecz znów nie na długo. W Wigilię Bożego Narodzenia aktor trafił do szpitala i jak donosił “Fakt” czeka go rehabilitacja w Niemczech.

To oznacza, iż Paweł Królikowski nie pojawi się w nowych odcinkach muzycznego show Polsatu. – Wszyscy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” czekamy na Pawła – mówi Katarzyna Skrzynecka.

Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także w podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił – dodaje.

Jak na razie nie wiemy, kto zastąpi Królikowskiego. “Super Express” poinformował, iż według jego źródeł propozycję zajęcia miejsca w jury otrzymał Bartłomiej Kasprzykowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here