Dramatyczne wyznanie Haliny Młynkowej! “Gdyby nie lekarze, myślę że nas by nie było”

Halina Młynkowa. Foto: https://www.facebook.com/halinamlynkova/photos
Halina Młynkowa. Foto: https://www.facebook.com/halinamlynkova/photos

Halina Młynkowa, która jakiś czas temu rozstała się ze swoim drugim mężem, wciąż z optymizmem patrzy w przyszłość. Przy okazji piosenkarka nie boi się powrotów do przeszłości i rozpamiętywania szczególnie trudnych momentów ze swojego życia. Celebrytka zdobyła się właśnie na bardzo szczere wyznanie.

Dotyczy ono najważniejszego mężczyzny w życiu gwiazdy – 16-letniego teraz syna. To co wydarzyło się w trakcie porodu Piotra, było dotychczas skrzętnie skrywaną tajemnicą. Ostatecznie Halina Młynkowa zdecydowała się opowiedzieć o tym traumatycznym przeżyciu portalowi “Baby by Ann – Mamy dla mam”.

– Mieliśmy dużo szczęścia, uratowała nas współczesna medycyna. Gdyby nie lekarze, myślę że nas by nie było – wyznała piosenkarka.

Tuż przed porodem – jak się okazało – syn owinął się pępowiną. Lekarze musieli więc ratować dwa życia – i dziecka, i jego mamy. Grozę potęgował fakt, że przy Halinie nie było jej ówczesnego męża, Łukasza Nowickiego, który musiał zagrać w teatralnym spektaklu. Na szczęście tata Piotra w najważniejszym momencie dołączył do przeżywającej dramat żony.

Już po narodzeniu Piotra Halina Młynkowa musiała zmagać się z kolejnymi kłopotami, związanymi z wychowaniem syna. Chłopiec od momentu przyjścia na świat cierpiał na alergie pokarmową, bardzo często miewał kolki.

Jestem dumna, że było mi to dane, że mogłam przejść taką drogę, że Piotrek mnie wybrał. Bo ja uważam, że to dzieci nas wybierają – stwierdziła artystka.

Moi drodzy!
Apeluję do wszystkich rodziców! Interesujcie się tym, co robi młodzież w ciągu dnia! Dzieci to nasza…

Opublikowany przez Halina Mlynkova Środa, 18 marca 2020

Źródło: Życie na gorąco

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here