Łukasz Jakóbiak się ujawnił jako homoseksualista [VIDEO]

Łukasz Jakóbiak jest gejem! Znany youtuber się ujawnił. Foto: print screen z YouTube/20m2
Łukasz Jakóbiak jest gejem! Znany youtuber się ujawnił. Foto: print screen z YouTube/20m2

Łukasz Jakóbiak jest gejem! To już kolejny coming out w polskim show biznesie. Youtuber opublikował na swoim kanale materiał, na którym jest gościem we własnym programie.

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Wiadomość ta może być zaskoczeniem dla wielu fanów popularnego youtubera.

Jakóbiak jest twórcą kanału 20m2, gdzie przeprowadza wywiady ze znanymi gośćmi w kawalerce. Wśród nich byli celebryci, artyści, aktorzy, influencerzy, którzy opowiadali o różnych momentach swojego życia.

W najnowszym odcinku to Jakóbiak odpowiadał na pytania. Przyznał się m.in., że przeszedł kilka operacji zeza, że widzi głównie na jedno oko, a także, iż ma za sobą próbę samobójczą.

– Wolność zaczęła nabierać dla mnie innego znaczenia. Zacząłem to odczuwać i chcę za tym podążać – napisał w opisie opublikowanego materiału.

– Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem. To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go – dodał Jakóbiak.

Youtuber napisał również w jaki sposób określano go w przeszłości.

– Zapraszam Was na odcinek na 8. urodziny programu, gdzie gościem jest kłamca, gej, żyd, kosmita, koleś z kreskówki, mistrz wizualizacji, zezol z ryjem jak klamka, upadły youtuber, skończony debil, frajer, nawiedzony kolo, złodziej, pustak, koleś z parciem na szkło, motywator od siedmiu boleści, laluś, lizus, ostatni wieśniak, avatar, fajny ciul, mrówkojad, frajer, bałwan, porażka – zdradził.

Jakóbiak opowiedział również jak długą drogę przeszedł zanim zdecydował się na “wyjście z szafy”.

– Otaczałem się światem, w którym czytałem że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej– powiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here