Meghan Markle wraca na salony! Pierwsze wyjście Księżnej po dłuższym czasie

Meghan Markle/ Fot.Instagram

Wszyscy myśleli, że ciągnące się za nią skandale ją ostatecznie złamały. Brytyjczycy nie dają jej nawet chwili wytchnienia. Meghan Markle postanowiła jednak pokazać jak bardzo ceni stanowisko, które zajmuje.

Ostatnio ta książęca para nie ma za dużo spokoju. Co rusz pojawiają się jakieś sensacyjne informacje, których chcąc nie chcąc są głównymi bohaterami. Niestety cała nagonka zaczęła odbijać się na zdrowiu Księżnej Meghan. Wyznała to w bardzo szczerym wywiadzie, którego udzieliła w ramach filmu dokumentalnego o ich wspólnej podróży do Afryki.

Nieustający konflikt z ojcem, medialna nagonka, która skończyła się pozwem, brak zrozumienia, a wręcz potępienie, ze strony rodziny królewskiej. To wszystko doprowadziło Meghan do załamania, a nam zabrało nadzieję na to, że zobaczymy ją w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu, nie zdecydowała się, aby towarzyszyć swojemu mężowi w jego delegacji do Tokio. Została w ich brytyjskiej posiadłości razem z ich synkiem, Archiem.

Nikt nie mógł się spodziewać, że ze strony Meghan czeka nas bardzo miła niespodzianka. Otóż pare dni temu oboje uczestniczyli w obchodach Dnia Pamięci, w czasie której Westminster oraz reszta zgromadzonych, uczcili pamięć żołnierzy poległych podczas I wojny światowej.

View this post on Instagram

The Duke and Duchess of Sussex joined hundreds of veterans and their families at the 91st Field of Remembrance at Westminster Abbey, to honour and remember those who lost their lives in service of their country. Their Royal Highnesses each planted a Cross of Remembrance, paying respect to those who have served in our Armed Forces. They were then honoured to spend time meeting with veterans and family members from all areas of the Armed forces – from those who have served in past campaigns to more recent conflicts. This is the seventh time The Duke has attended the Field of Remembrance – having previously accompanied The Duke of Edinburgh for several years. The Duchess of Sussex was grateful to be able to join her husband on this important day and to personally recognise those who have served. #remembrance #lestweforget

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Jak widać Meghan i Harry nie poddają się. Przy tym wszystkim co ich spotyka mogliby spokojnie odsunąć się na jakiś czas i złapać do tego wszystkiego trochę dystansu. Oni jednak zdają się nie zapominać o tym, na jak ważnym stanowisku się znajdują. Ich wspólne wyjście po przerwie, świadczy o tym, że nadal chcą konsekwentnie pełnić swoje książęce obowiązki. Brawo!